Житлових комплексів багато, а “Лавровий” - ОДИН!

Один, в якому гармонійно поєдналися європейські стандарти будівництва та інноваційні архітектурні рішення.

Один, де між словами “комфорт-клас”, “якість” та “доступна ціна” можна ставити знак “дорівнює”.

З давніх часів, лавровий лист означав "мир", "благородність", "постійність".
Ми ж, зі свого боку, не просто так нарекли наш новий житловий комплекс — "Лавровим".

Адже оселившись тут, Ви не тільки здобудете мир та злагоду, постійність та спокій, але й насолодитесь усіма перевагами житла комфорт-класу, які максимально відповідають вимогам прогресивних та сучасних людей.

Новий житловий комплекс від рівненського забудовника «Група Смарт» розташовується на розі вулиць Соборної та Корольова. Цегеляний 10-поверховий будинок, який складається з 2 секцій. Наявність упорядженої прибудинкової території, підземного паркінга, де розміщуються гаражні бокси та комірки, гостьового наземного паркування, лаунж-зони для дорослих і майданчиками для дітей — усі ці переваги отримає кожен житель ЖК “Лавровий”.

Придбана Вами квартира в ЖК “Лавровий” буде здана “під ключ” - цементно-піщана стяжка на підлозі, гіпсова машинна штукатурка стін, підведені комунікації і встановленим обладнанням для індивідуального опалення: двоконтурний італійський газовий котел, радіатори під кожним вікном та рушникосушка у ванній кімнаті, поквартирна розводка води та електрики, встановлені лічильники, броньовані вхідні двері з МДФ накладками. Висота стель у приміщеннях становить 2,7 метра, а за рахунок великих вікон всередину проникає багато сонячного світла. Є можливість перепланувань згідно Ваших побажань.

ЖК “Лавровий” - це майбутнє Вашого мікрорайону!

Це майбутнє Вашого міста!

Це — Ваше майбутнє!

Будуємо майбутнє з Вами і для Вас!